Ātra un lēta vai BEZMAKSAS piegāde!

Tālr. 27-55-22-31, 27-99-99-98

Viszemākās cenas Kārtridžu uzpildei un Savietojamajiem kārtridžiem

Zema cena nezaudējot kvalitāti

Netaupām uz uzpildes materiālu rēķina, savietojamo kārtridžu un mūsu darbinieku darba kvalitātes rēķina. Uz visa cita rēķina mēs taupām! Mēs nodarbojamies ar printeru izlietojamajiem materiāliem kopš 2005. gada. Deviņu darba gadu laikā esam precīzi noskaidrojuši, kuru ražotāju tintes, toneru pulvera un kārtridžu atjaunošanas detaļu izmantošana sniedz vislabāko drukas kvalitāti. Mēs iepērkam savietojamos kārtridžus no piegādātāja, kurš ir viens no lielākajiem Eiropā. Visi kārtridži un izejmateriāli, kurus pārdod un izmanto KartridzuUzpilde.lv, pieder pie augstākās kvalitātes kategorijas.

Uz kā rēķina ir zemas cenas?

Iepērkamies no lielākājiem piegādātājiem. Pateicoties noregulētām attiecībām ar kārtridžu un kārtridžu uzpildes izejmateriālu piegādātājiem, strādājam ar minimālām iepirkuma cenām. Mums izdevies minimizēt administratīvi saimnieciskos izdevumus. Izmantojam optimālo nodokļu maksātāja formu.

Viszemākās cenas garantija

Esam tik ļoti pārliecināti par mūsu cenām, ka garantējam, ka pie mums ir viszemākās cenas Latvijā. Ja Jūs kaut kādā veidā esat uzzinājuši par zemāku mazumtirdzniecības cenu, ziņojiet mums. Mēs izanalizēsim iespēju piedāvāt Jums labāku variantu.