Ātra un lēta vai BEZMAKSAS piegāde!

Tālr. 27-55-22-31, 27-99-99-98

Kārtridžu uzpildes un Savietojamo kārtridžu kvalitātes garantija

Kārtridžu uzpildes garantija

Uzpildām kārtridžus tik kvalitatīvi, cik tas vien ir iespējams katrā konkrētā gadījumā. Garantējam labu drukas kvalitāti pēc kārtridža uzspildes servisā KartridzuUzpilde.lv. Brāķis uzpildot kārtridžus gadās ļoti reti. Ja Jums nav paveicies, mēs izdarīsim visu, lai novērstu problēmu. Pirmkārt, paziņojiet mums par problēmu pa telefonu. Dažos gadījumos meistars palūgs atvest kārtridžu kopā ar printeri. Pirms atnest mums kārtridžu, izprintējiet lapu, uz kuras redzami defekti, tas ir īpaši svarīgi toneru kārtridžiem. Meistars centīsies atjaunot kārtridžu. Gadījumā, ja nav iespējas atjaunot kārtridžu, mēs atgriezīsim naudu par pakalpojumu, bet Jums nāksies nopirkt jaunu kārtridžu. Mēs vienmēr cenšamies atrast mūsu klientiem optimālu jebkuras problēmas risinājumu.

Savietojamo kārtridžu garantija

Sniedzam garantiju uz visiem pārdotajiem kārtridžiem. Brāķis gadās ļoti reti — mazāk par 1 brāķētu kārtridžu uz 500 gabaliem. Savietojamie kārtridži PrinterSUP, kurus pārdod serviss KartridzuUzpilde.lv, atbilst visiem augstas kvalitātes standartiem.

Printeru pārprogrammēšanas garantija

Dažos lāzerprinteros Samsung var nomainīt iekšējo printera programmu uz alternatīvo, lai uzpildīto kārtridžu varētu izmantot bez čipa nomaiņas. Sniedzam garantiju, ka pēc oriģinālās iekšējās printera programmas nomaiņas printeris funkcionēs pilnvērtīgi. Ja printerī ir instalēta alternatīva programma, servisa centrs atteiks garantijas apkalpošanā. Nepieciešamības gadījumā mēs varam uzstādīt atapakaļ oriģinālo printera programmu.