Kārtridži un Uzpilde: aktuālie jautājumi

Cik laika aizņem uzpildīšana?

Viena kārtridža uzpilde aizņem no 10 līdz 30 minūtēm — visiem izplatītiem kārtridžu modeļiem. Dažos gadījumos kārtridža uzpildīšana var aizņemt ilgāku laiku:
— kārtridžam ir nepieciešama profilakse vai atjaunošana;
— pie mums ir izveidojusies rinda uz kārtridžu uzpildi;
— Jums ir rets kārtridža modelis, uz vietas nav uzpildei nepieciešamo izejmateriālu.

Vai drukas kvalitāte pasliktinās pēc uzpildīšanas?

Nepasliktinās. Mums ir liela pieredze kārtridžu uzpildīšanā. Uzpildām ļoti kārtīgi ievērojot tehnoloģiju. Izmantojam augstākās kvalitātes materiālus.

Kas ir strarta (sākuma) kārtridžs?

Starta kārtridžs (Starter, Introductory) tiek piegādāts kopā ar jaunu printeri un tam ir mazāks tintes vai tonera pulvera konteinera apjoms. Vai arī kartridžā ir uzpildīts mazāk tintes vai tonera pulvera, nekā ietilpst kārtridža konteineris. Līdz ar to, starta kārtridžam ir mazāks drukas resurss.

Cik lapām pietiks ar manu uzpildīto kārtridžu?

Ne mazāk kā paredzējis ražotājs. Parasti ir iespēja uzpildīt kārtridžā par 10—40% lielāku tintes vai tonera pulvera apjomu, nekā to uzpilda jaunajā oriģinālajā kārtridžā.

Lapa ar 5% teksta aizpildījumu

Kārtridža drukas resurss norāda uz lapu skaitu ar 5% teksta aizpildījumu. Pēc šīs atsauces Jūs varat paskatīties uz lapu ar 5% teksta aizpildījumu.

Vai uzpildītais kārtridžs var sabojāt printeri?

Nē, pie nosacījuma, ka kārtridžs ir uzpildīts darbnīcā KartridzuUzpilde.lv. Mums ir liela pieredze kārtridžu uzpildē. Upildām ļoti kārtīgi un ievērojam tehnoloģijas. Izmantojam augstākās kvalitātes materiālus.

Kas ir savietojamais (alternatīvais) kārtridžs?

Savietojamais kārtridžs — ir kārtridžs, ko nav ražojis printera ražotājs. Savietojamais kārtridžs der printerim tāpat kā oriģinālā ražotāja kārtridžs. Savietojamais kārtridžs atbilst visiem oriģinālā kārtridža kvalitātēm un parametriem. Savietojamie kārtridži izceļas ar zemāku cenu.

Cik reizes var uzpildīt tintes kārtridžu?

Aptuveni no 3 līdz 10 reizēm, dažos gadījumos vairāk. Tas ir atkarīgs no kārtridža mehānisma nolietojuma, kas, savukārt, ir atkarīgs no vairākiem faktoriem:
— oriģinālos kārtridžus var uzpildīt vairāks reizes nekā savietojamos;
— dažu kārtridžu modeļi nolietojas lēnāk;
— ja kārtridžs ilgāku laiku stāv tukšs, un tinte ir izžuvusi mehānismā, tad ne vienmēr izdosies atjaunot vai uzpildīt kārtridžu.

Kā labāk uzglabāt tukšu (kas beidzās) tintes kārtridžu?

Tukšs kārtridžs pēc iespējas ātrāk ir jāuzpilda! Uzpildītu kārtridžu var glabāt ilgāk.

Cik ilgi pēc uzpildīšanas tintes kārtridžs drukā?

Parasti ne mazāk, kā paredzējis ražotājs. Parasti ir iespēja kārtridžā uzpildīt par 10—40% lielāku tintes apjomu, nekā jaunajā oriģinālajā kārtridžā. Dažos tintes kārtridžu modeļos ar katru nākamo uzpildi samazinās tintes apjoms, kuru var uzpildīt kārtridžā.

Kāpēc mans printeris pēc tintes kārtridža uzpildes rāda, ka kārtridži ir tukši?

Tas ir normāli. Tintes līmeņa kontroles procedūra ir pieejama tikai jauniem kārtridžiem. Printeris iegaumē kārtridžu un skaita izprintēto lapu skaitu izmantojot konkrēto kārtridžu. Tādēļ pēc kārtridža uzpildes printera programma joprojām rēķina, ka kārtridžā nav tintes. Drukāt var tik ilgi, kamēr nebeigsies tinte, neskatoties uz printera paziņojumiem par to, ka kārtridži ir tukši.

Tintes printera izdrukās ir parādījušies defekti. Kas par problēmu?

Ja kārtridža/printera printēšanas galviņas tīrīšanas procedūra nepalīdz, ir iespējams viens no šādiem gadījumiem:
— beidzas tinte, ir vajadzīga kārtridža uzpilde vai nomaiņa;
— tinte ir izžuvusi kārtridža printēšanas galviņā, ir nepieciešams atjaunot kārtridžu;
— kārtridža printēšanas mehānisms ir nolietojies, ir vajadzīga kārtridža nomaiņa.

Ja izdrukās parādās defekti, tad obligāti kopā ar kārtridžu atnesiet uz KartridzuUzpilde.lv izdruku, kurā redzami defekti, vēlams 2—3 lapas.

Cik ilgi var uzglabāt uzpildīto tintes kārtridžu?

Uzpildīto kārtridžu ir vēlams pēc iespējas ātrāk ievietot printerī. Igstoša kārtridža uzglabāšana nav īpaši vēlama, jo tinte var izžūt kārtridža printēšanas galviņā.

Sen neesmu izmantojis savus tintes kārtridžus, vai tos var uzpildīt?

KartridzuUzpilde.lv veic šādu kārtridžu profilaksi. Uzpildīt tādus kārtridžus var, taču drukas kvalitātes var pasliktināties dažos gadījumos. Atsevišķos gadījumos tinte kārtriža printēšanas galviņā izžūst tik stipri, ka kārtridžu nevar vairs atjaunot.

Cik reizes var uzpildīt toneru kārtridžu?

Toneru kārtridžus var vairākkārt uzpildīt. Pēc noteikta uzpilžu skaita būs vajadzīga noteiktu kārtridžu detaļu nomaiņa. KartridzuUzpilde.lv veic kārtridžu atjaunošanu par papildus maksu. Kā signāls tam, ka tonera kārtridžs ir jāatjauno, kalpo defektu parādīšanās izdrukās. Ja izdrukās ir vērojami defekti, tad obligāti kopā ar kārtridžu atnesiet uz KartridzuUzpilde.lv izdruku, kurā ir redzami defekti, vēlams 2—3 lapas.

Cik ilgi printē toneru kārtridžs pēc uzpildes?

Ne mazāk, kā ir paredzējis ražotājs. Parasti ir iespēja uzpildīt kārtridžā par 10—30% lielāku apjomu toneru pulvera, nekā to uzpilda jaunajā oriģinālajā kārtridžā.

Cik ilgi var glabāt uzpildīto toneru kārtridžu?

Dažus gadus. Kārtridžs ir jāsargā no mehāniskiem bojājumiem, saules stariem, paaugstināta mitruma, kā arī ir jāglabā slēgtā iepakojumā, lai neiekļūtu gaisma.

Lāzerprintera izdrukās ir parādījušies defekti. Kas par problēmu?

Pēc noteikta uzpilžu skaita būs vajadzīga dažu kārtridža detaļu nomaiņa. KartridzuUzpilde.lv veic kārtridžu atjaunošanu par papildus maksu. Kā signāls tam, ka tonera kārtridžs ir jāatjauno, kalpo defektu parādīšanās izdrukās. Ja izdrukās ir vērojami defekti, tad obligāti kopā ar kārtridžu atnesiet uz KartridzuUzpilde.lv izdruku, kurā ir redzami defekti, vēlams 2—3 lapas.

Sen neesmu izmantojis savus toneru kārtridžus, vai tos var uzpildīt?

Toneru kārtridžus var uzpildīt pēc ilgstošas glabāšanas.

Kas ir kārtridža čips?

Kārtridža čips — ir mikroshēma, ko uzstāda dažos toneru kārtridžu modeļos. Pēc kārtridža čipa tiek noteikta kārtridža esamība printerī un kārtridža modeļa atbilstība. Printeris ieraksta kārtridža čipā izprintēto lapu skaitu izmantojot doto kārtridžu. Dažos toneru kārtridžu modeļos čipi ir jāmaina katra uzpildes reizē. Par čipa nomaiņu Samsung toneru kārtridžos KartridzuUzpilde.lv ņem atevišķu maksu.

Kas ir Samsung printera pārprogrammēšana?

Printera programma — ir printera iekšējā programma, kura nodrošina visu printera funkciju darbu. Samsung printera pārprogrammēšana ir Samsung printera iekšējās programmas nomaiņa uz pilnīgi savietojamu programmu, kura atšķiras ar to, ka ļauj izmantot toneru kārtridžus nemainot čipus.

Vai pārprogrammēšana var sabojāt printeri vai pasliktināt drukas kvalitāti?

Nē. Programmas, kuras uzstāda KartridzuUzpilde.lv Samsung printeros — ir 100% savietojamas. Pēc pārprogrammēšanas printera darbs nemainās, turklāt var izmantot kārtridžus nemainot čipus.

Ja printerī ir instalēta alternatīva programma, servisa centrs atteiks garantijas apkalpošanā. Nepieciešamības gadījumā mēs varam uzstādīt atapakaļ oriģinālo printera programmu.

Cik laika aizņem printera Samsung programmas uzstādīšana?

No 20 līdz 40 minūtēm.